Lulubeds – nowy portal noclegowy

Biuro Podróży Tourist Polska uruchomiła nowy portal miejsc noclegowych w Polsce. Można na nim nie tylko zarezerwować nocleg, ale również zaplanować cały urlop.

15 czerwca wystartował Lulubeds - nowy portal rezerwacyjny miejsc hotelowych i atrakcji turystycznych. To bezpłatna internetowa baza miejsc hotelowych, dzięki której wygodnie i bezpiecznie można zaplanować swój wypoczynek. Został on uruchomiony przez Tourist Polska - organizatora turystyki z 25-letnim doświadczeniem.

Bogata i różnorodna oferta

Lulubeds to najlepszy wybór obiektów noclegowych i usług hotelarskich z całej Polski. Znajduje się na nim szeroka i bogata oferta różnorodnych obiektów noclegowych - od dużych sieciowych hoteli znanych marek poprzez pensjonaty, ośrodki wczasowe czy kwatery prywatne i agroturystyczne. Portal pozwala na zaplanowanie urlopu zarówno w największych miastach, jak i najbardziej odległych i atrakcyjnych regionach Polski. W ofercie znalazły się m.in. hotele biznesowe i konferencyjne, obiekty SPA, hotele nastawione na rodziny z dziećmi czy bardziej ekonomiczne - hostele, kwatery i apartamenty.

To co wyróżnia Lulubeds spośród innych portali, to możliwość rezerwowania noclegów na osobę, a nie całego pokoju, co pozwala na nieograniczone wprost możliwości pakietowania pobytu – łączyć można wszystkie typy wyżywienia, usługi dodatkowe oferowane przez hotel, pojedyncze noclegi, ale i oferty okresowe, a więc także np. 7-dniowe wczasy. Na Lulubeds do pobytu dobrać można atrakcje turystyczne, wycieczki fakultatywne i ciekawe wydarzenia w okolicy, samodzielnie tworząc idealny pakiet turystyczny.

Wygodny sposób rezerwacji

Podróżni szukają witryn, które działają intuicyjnie, są atrakcyjne wizualnie i dostarczają informacji pozwalających na szybką i wygodną rezerwację online. Dzięki przejrzystej stronie internetowej i szczegółowym filtrom jest to możliwe. Klienci korzystający z usług Lulubeds mają możliwość złożenia zamówienia zarówno przez stronę WWW, email, telefon, jak również w tradycyjnym biurze obsługi oraz w sieci ponad 1000 biur partnerskich. Oferta aktualizowana jest przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Do dyspozycji klientów jest także Biuro Obsługi Klienta, które działa od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 oraz całodobowy telefon alarmowy.

Atrakcyjne konferencje

Lulubeds nie zapomina także o klientach biznesowych. W ofercie portalu znajduje się wiele hoteli biznesowych i konferencyjnych. Szeroki wybór obiektów pozwala na znalezienie odpowiedniego (również nietypowego) miejsca na konferencję lub spotkanie z kontrahentem, daje też możliwość dopasowania dodatkowych usług i samodzielnego wzbogacenia oferty o atrakcje zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Współpraca w stylu win-win

Dzięki Lulubeds zarówno hotele, jak i mniejsze ośrodki, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne mają możliwość zaprezentowania oferty potencjalnym klientom. Dla większości gości pierwsze wrażenie zaczyna się na długo przed przyjazdem – od strony internetowej. Lulubeds zapewnia wsparcie w kreowaniu wizerunku, również za pośrednictwem narzędzi portalu. To duża szansa na promocję, szczególnie dla niedużych obiektów, bez zaplecza informatycznego.

Portal nie pobiera opłaty za rejestrację i umieszczenie oferty w systemie. Nie ma też abonamentu, zarabia na prowizji od sprzedaży. Umożliwia również dostęp do ok. 800 biur agencyjnych oraz 2500 biur współpracujących. Dzięki temu korzyść jest obopólna: Lulubeds pomaga partnerom dotrzeć do odpowiednich klientów, dzieląc się informacjami o rynku i udostępniając narzędzia, które ułatwią zapoznanie się z ich ofertą.

Ponad 20 lat doświadczeń

Lulubeds.pl to nowa marka stworzona przez firmę Tourist Polska, działającą od 1997 roku, organizatora turystyki, świadczącą kompleksowe usługi w zakresie indywidualnego i grupowego ruchu turystycznego. Tourist Polska oferuje pełen zakres usług turystycznych: od rezerwacji tych pojedynczych (m. in. noclegi, transport, usługi przewodnickie, bilety do atrakcji turystycznych) aż po organizację kompleksowych imprez. Biuro prowadzi również dział obsługi grupowej, specjalizujący się w organizacji wycieczek turystycznych i krajoznawczych, wypoczynku, imprez incentive dla firm, instytucji i szkół. Gwarantuje nie tylko wysoką jakość świadczonych usług, ale również pełne bezpieczeństwo klientów. Jako organizator turystyki Tourist Polska posiada wpis do rejestru OTiPUNPUT oraz gwarancje ubezpieczeniową, co odróżnia Lulubeds.pl od innych portali sprzedażowych, które pełnią jedynie funkcję pośredników.

JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2020-06-25 09:32:31
Komentarze
 
Polityka Prywatności