PLL LOT po raz kolejny odracza termin wznowienia lotów swoich samolotów

Polskie Linie Lotnicze LOT poinformowały, że w nawiązaniu do decyzji polskiego rządu o przedłużeniu zawieszenia połączeń lotniczych do dnia 9 maja 2020 roku włącznie oraz w związku z zamknięciem granic zewnętrznych Unii Europejskiej do połowy przyszłego miesiąca wszystkie rejsy pasażerskie LOT-u są wstrzymane do 15 maja br.

Decyzja Zarządu PLL LOT jest zgodna z polityką innych przewoźników lotniczych, operujących na rynkach europejskich i podyktowana przede wszystkim regulacjami Unii Europejskiej, rekomendującymi przedłużenie zamknięcia zewnętrznych granic Unii do dnia 15 maja br. Jednocześnie władze polskiego przewoźnika lotniczego bacznie obserwują zmieniające się regulacje lokalne i międzynarodowe. Decyzje dotyczące wznowienia lotów uwarunkowane będą bowiem otwieraniem granic i uruchomieniem lotów komercyjnych w ramach Unii Europejskiej i poszczególnych państw.

W tej trudnej sytuacji bezpieczeństwo i komfort pasażerów LOT-u stawiane jest na pierwszym miejscu Z tego też powodu przewoźnik zmodyfikował swoją politykę zmian biletów.

Dla swoich pasażerów LOT przygotował szereg ułatwień takich jak m.in. wykorzystanie wartości biletu w postaci vouchera, możliwość zaplanowania podróży w innym terminie, czy możliwość zmiany trasy podróży. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej przewoźnika, gdzie dostępny jest także formularz on-line do rejestracji zgłoszeń. Zmian w rezerwacji można także dokonywać za pośrednictwem Contact Center LOT oraz u agenta, u którego został zakupiony bilet.

JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2020-04-28 10:10:22
Komentarze
 
Polityka Prywatności