Itaka przedłuża zawieszenie wyjazdów do 31 maja

ITAKA - Logo

Zawieszenie wyjazdów zostało przesunięte do końca maja. Pierwotnie miało trwać do 15 kwietnia.

1 kwietnia Itaka, największe polskie biuro podróży, opublikowało na swojej stronie internetowej komunikat o kolejnym przesunięciu terminu zawieszenia wszystkich swoich wyjazdów. Tym razem ma ono potrwać do 31 maja. Powodem jest decyzja o przywróceniu granic, wstrzymaniu międzynarodowego ruchu lotniczego oraz aktualna sytuacja związana z pandemią koronowirusa.

Wszyscy klienci, którzy mają zarezerwowany wyjazd w tym okresie zostaną powiadomieni o zawieszeniu wyjazdów przez pracowników biur sprzedaży, gdzie dokonano rezerwacji.

Jednocześnie Itaka zwróciła się z apelem do swoich klientów o nie rezygnowanie z zarezerwowanych wcześniej wyjazdów turystycznych, a jedynie o zamianę terminu rezerwacji.

Istnieje też możliwość rozliczenia wpłaconej kwoty zaliczki w formie bonu wakacyjnego powiększonego do wartości 105 % wpłaconej kwoty. Ważny przez rok voucher będzie możliwy do wykorzystana przy zakupie innej wycieczki w biurze sprzedaży, w którym dokonano pierwotnej rezerwacji. Przyznany bon będzie zabezpieczony przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

JEN


data ostatniej modyfikacji: 2020-04-02 14:45:40
Komentarze
 
Polityka Prywatności