RYANAIR - NADAL OBOWIĄZUJE ZREDUKOWANY ROZKŁAD LOTÓW

Irlandzki przewoźnik niskokosztowy przedłużył skrócony rozkład lotów o kolejny tydzień tj. do czwartku 9 kwietnia.

W związku z faktem, iż większość krajów UE wprowadziła zakazy lotów lub inne ograniczenia, ponad 90% samolotów Ryanaira będzie w ciągu najbliższych tygodni uziemionych. Linia lotnicza przez cały czas przestrzega tych ograniczeń. Przewoźnik współpracuje z rządami UE, aby utrzymać niektóre połączenia lotnicze, nawet jeśli współczynnik obłożenia samolotów (LF) jest bardzo niski.

W dniu 30 marca Ryanair przedłużył skrócony rozkład lotów o kolejny tydzień tj. do czwartku 9 kwietnia. Niektóre trasy będą obsługiwane przez przewoźnika lotniczego codziennie, niektóre natomiast raz w tygodniu. Szczegółowy rozkład lotów można znaleźć na stronie www.ryanair.com.

Wszystkie samoloty są codziennie dezynfekowane. Przy niskim poziomie obłożenia odległość między pasażerami na pokładzie jest optymalizowana, a wszyscy pasażerowie powinni w pełni współpracować z załogami Ryanair, które w trudnych czasach starają się utrzymać ważne połączenia z/do Irlandii i z/do Wielkiej Brytanii. Irlandzki przewoźnik stara się aby ułatwić swoim pasażerom i ich rodzinom poradzenie sobie z sytuacjami kryzysowymi, które mogą wymagać pilnych podróży w nadchodzących dniach i tygodniach.

JEN


data ostatniej modyfikacji: 2020-03-31 15:16:35
Komentarze
 
Polityka Prywatności