WAKACJE W ANGSANA LAGUNA PHUKET

Położony na największej tajlandzkiej wyspie hotel Angsana Laguna Phuket, postanowił w pełni otworzyć swoje drzwi na Europę Środkową. Jego przedstawicielem w tej części Europy jest firma Travel Advance. Od października oferta tego luksusowego hotelu jest sprzedawana na rynku polskim i czeskim.

Pięciogwiazdkowy ośrodek położony jest nad zatoką Bang Tao w północno-zachodniej części wyspy. Dysponuje 399 apartamentami, idealnymi na luksusowe wakacje w gronie rodziny lub znajomych.

Ośrodek posiada również bogate zaplecze dla turystyki kongresowej, oferując udogodnienia dla imprez firmowych i konferencji, a także do organizacji przyjęć weselnych.

Jest tu też strefa wellness i oferowanych jest wiele innych atrakcji, jak na przykład możliwość uprawiania żeglarstwa i jazdy konnej. Są tu też organizowane romantyczne kolacje na plaży lub lekcje gotowania typowych tajskich potraw.

Travel Advance, jako przedstawiciel Angsana Laguna Phuket, zapewnia zbudowanie relacji z partnerami biznesowymi w Czechach i Polsce, a także zajmuje się obsługą resortu od strony PR (social media, prasa).

https://www.angsana.com/en/thailand/laguna-phuketJEN


data ostatniej modyfikacji: 2019-11-19 11:29:28
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Egzaminy językowe

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif
EF_220.jpg

Przegląd uczelni
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura UTH 07
miniatura UTH 17
miniatura
 
Polityka Prywatności