RYANAIR I ESN ŚWIĘTUJĄ ROZPOCZĘCIE 3 ROKU WSPÓŁPRACY

Studenci Erasmusa dokonali 300 000 rezerwacji w Ryanair i zaoszczędzili dzięki temu ponad 10 milionów Euro.

Ryanair, linia lotnicza nr 1. w Europie i Erasmus Student Network, dziś (12 września) podczas wydarzenia poświęconego mobilności studentów w Brukseli, świętowali rozpoczęcie 3 roku współpracy i 300 000 rezerwacji studentów Erasmusa.

Współpraca, realizowana w ramach programu Ryanaira „Always Getting Better”, oferuje studentom Erasmusa specjalną platformę rezerwacyjną ESN, za pomocą której mogą skorzystać z 15% rabatu na loty na stronie internetowej Ryanair.com oraz przewozu bezpłatnej sztuki bagażu rejestrowanego przy każdym zarezerwowanym locie, oszczędzając średnio 34 € za lot.

Na platformie zarejestrowało się już ponad 300 000 członków ESN, oszczędzając ponad 10 milionów euro na kosztach podróży. Wraz z inauguracją trzeciego roku partnerstwa już dostępnego na stronie Ryanair.com, studenci z ponad 500 uniwersytetów w prawie 50 krajach mogą korzystać z ekskluzywnych zniżek na podróże z Ryanairem.

- Ryanair i ESN zrobiły więcej niż jakakolwiek inna organizacja w celu promowania europejskiej mobilności studentów w ciągu ostatnich trzech dekad. Z przyjemnością rozpoczynamy trzeci rok naszej wyłącznej współpracy z Erasmus Student Network, świętujemy również ponad 300 000 rezerwacji na naszej dedykowanej platformie, która oferuje studentom z całej Europy szereg ekskluzywnych ofert lotów, bezpłatnego przewozu bagażu i zniżek dostosowanych do ich budżetów. Od początku partnerstwa z ESN w 2017 roku, dzięki Ryanair studenci zaoszczędzili ponad 10 milionów euro i mamy nadzieję, że o wiele więcej studentów ESN skorzysta z tych fantastycznych rabatów w nadchodzących miesiącach i latach - powiedział w Brukseli - Matthew Krasa z Ryanaira.

Każdy student Erasmusa z ważną kartą ESN może zarejestrować się za pośrednictwem usługi „MyRyanair” i zaoszczędzić jeszcze więcej, podróżując największą europejską linią lotniczą z najszerszą siatką połączeń i najtańszymi lotami.

- Jako dumny ambasador programu Erasmus+ w UE z przyjemnością popieram współpracę Ryanaira z Erasmus Student Network. Europejski projekt pozwolił młodym ludziom na całym kontynencie poznawać różne kultury, języki i ludzi. Program Erasmus+ w szczególności ułatwił studentom zdobycie wiedzy z pierwszej ręki na temat innych europejskich krajów, a Ryanair nadal odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu tym studentom podróży w przystępnych cenach. Pochwalam Ryanaira za zachęcanie do swobodnego przepływu osób w całej Europie, wspieranie studentów podczas ich pobytu za granicą oraz ułatwianie bardziej globalnej edukacji. Z przyjemnością będę obserwować dalszy sukces tej inicjatywy - stwierdził Seán Kelly, członek Parlamentu Europejskiego.

- Partnerstwo między Erasmus Student Network a Ryanairem jest najlepszym przykładem współpracy między organizacjami społeczeństwa obywatelskiego, a światem biznesu. Dzięki Ryanairowi i temu partnerstwu tysiące studentów Erasmus + korzystają z dodatkowych usług i rabatów, czyniąc ich doświadczenie z Erasmus+ bardziej dostępnym i przystępnym cenowo. Ryanair rozumie wartości jakie niesie program Erasmus + budując bardziej otwarte społeczeństwo i jest aktywnym uczestnikiem Pokolenia Erasmus - powiedział Kostantinos Giannidis, prezes ESN.

JEN/ mat. prasowy


data ostatniej modyfikacji: 2019-09-12 13:25:51
Komentarze
 
Polityka Prywatności