15-17.11.2013

TARGI ŻEGLARSTWA I SPORTÓW WODNYCH - POLAND BOATSHOW

POLAND BOATSHOW
Miasto: Łódź
Branża: targi turystyczne

Serdecznie zapraszamy do udziału w jubileuszowych XV Targach Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow 2013. Targi odbędą się w Łodzi w dniach 15 -17 listopada, Centrum Konfrencyjno Wystawiennicze Al. Politechniki 4.

Do udziału w targach zaprosiliśmy producentów i importerów jachtów żaglowych i motorowych oraz innego sprzętu pływającego, dystrybutorów, producentów osprzętu i wyposażenia, firmy handlowe i usługowe, a także firmy dostarczające sprzęt dla kajakarstwa, windsurfingu, kitesurfingu i nurkowania.

Z roku na rok obserwujemy większe zainteresowanie gości krajowych i zagranicznych produktami prezentowanymi na targach, co daje znakomite możliwości do nawiązania bezpośrednich kontaktów, tym bardziej że termin targów sprzyja prezentacji przez firmy nowości nadchodzącego sezonu.

Zapraszamy do aktywnego udziału w programie targów: warsztatach, konferencjach, pokazach w basenie i na scenie targowej oraz tawernie targowej - szczegółowy program juz wkrótce.data ostatniej modyfikacji: 2013-06-20 12:43:00
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Egzaminy językowe

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
boks.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy - 3
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności