Zloty miłośników emiratu Ras Al Khaimah w Katowicach i Warszawie

Biuro Promocji i Rozwoju Turystyki Ras Al Khaimah (RAKTDA) pod koniec września zorganizowało spotkania z branżą turystyczną.

Ich celem było wypromowanie bogatej oferty turystycznej emiratu, infrastruktury turystycznej i dogodnych połączeń lotniczych. Frekwencja była duża, gdyż emirat ten jest pożądanym kierunkiem przez polskich turystów i ma wielu miłośników wśród branży turystycznej.

Agenci turystyczni mieli okazję poszerzenia wiedzy o najnowszych atrakcjach emiratu. W spotkaniu wzięły udział najbardziej popularne hotele z Ras Al Khaimah, a swoją ofertę zaprezentowały również linie lotnicze. Na spotkaniach nie zabrakło wykwintnych specjałów, ciekawych nagród konkursowych oraz upominków. Spotkania z biurami podróży odbyły się  w prestiżowych unikalnych miejscach.

Uczestnicy workshopu w zabytkowej fabryce porcelany w Katowicach  otrzymali w prezencie wyroby porcelanowe z  RAK Porcelain z Ras Al Khaimah -wiodącego producenta porcelany stołowej na świecie łączącego innowacyjność z walorami użytkowymi. Uczestnicy prezentacji w Teatrze Sabat w Warszawie mieli możliwość obejrzenia spektaklu rewiowego oraz otrzymali na pamiątkę oryginalne flakoniki perfum orientalnych z Ras Al Khaimah.

Ras Al Khaimah, który na początku 2021 roku, drugi raz z rzędu został Stolicą Turystyczną Regionu, oferuje najlepsze warunki do wypoczynku w całym kraju. Nowoczesna infrastruktura, światowej klasy hotele oraz liczne atrakcje turystyczne powstają z myślą o zapewnieniu jak najlepszego komfortu wypoczynku dla turystów.

Ras Al Khaimah to jedno z najszybciej rozwijających się miejsc turystycznych na świecie, szczyci się bogatą kulturą i długą historią sięgającą 7000 lat. Emirat ten wyróżnia się unikalnymi zabytkami archeologicznymi i zapierającymi dech w piersiach widokami, od złotych, piaszczystych plaż, pustynnych dolin i zielonych gajów palmowych po góry z najwyższym szczytem w kraju Jebel Jais (1934 m. npm).
                                                                                                 JEN/mat.pras.


data ostatniej modyfikacji: 2022-10-17 14:32:26
Komentarze
 
Polityka Prywatności